Ring ring

3 Ways To Boost Your Affiliate Commissions Overnight

שלושת הדרכים המובילות להגדיל את אותה עמלות השותפים שלכם לאורך בשעות הקרובות

הבריאה האידיאלי בידי שיווק אתרים שותפים כלל מבקש קיום אתר של של העסק, התמודדות עם הם שונים, החזרים כספיים, טכנולוגיה הויזואלית כלים ותחזוקה. זו , השיטות הקלות ביותר להיכנס לחברות מקוון ולהרוויח 2 שנים הכנסותיו.

בהנחה שאנחנו מהר מהותו בתוכנית שותפים, הפרמטר הדבר הבא שתרצה לעשות? העמלות של העסק כפולות, או אולי אפילו משולשות, נכון? האם העסק שלך ישמח לעשות את זה?

להלן עשר עצות נוספות עוצמת לאיזו תכלית לזרז את אותה עמלות תוכנית השותפים של העסק בן ערב.

1. דע את התוכנית והמוצרים המובילים לקידום. ברורה שתרצה לשפר תוכנית שתאפשר לי למצוא אחר הרווחים העסקים הגדולים מאד מזמן הקצר עד מאוד הפוטנציאלי.

קיימים חמש לקוחות שעומדות לזכור בבחירת תוכנית כזאת. בחר אחר אלו בעלי מבנה עמלה נדיב. מותקן חפצים שמשתלבים בעלות הקהל היעודי שלך. וכל זה מותקן רקורד מוצק של שכר לסניף כלשהו בנוחיות מרבית ובזמן. והיה אם אתה אינן עומד במשימה לחזק רק את ההשקעות של העסק שלכם, זרוק את אותו התוכנית והמשיך לחפש אחרי תוכניות איכותיות 2 שנים.

קיים אלפים רבים תוכניות שותפים מקוונות שמקנות לאתר שלך אחר השאיפה ליטול בררנים. עלול שתרצה להזמין את אותם חדש דווקא למנוע מאיבוד דולרי הפרסום של העסק שלכם.

כתוב דוחות בחינם או אולי ספרי עיון חשמליים קצרים להפצה מהאתר שלך. יש אפשרות מצוינת מתחיל מתחרה עם שלוחות רבות שמקדמות אותה תוכנית. והיה אם תתחיל לומר דוח קצר שיש לו קשר למוצר שהינכם מקדם, אפשר להפריד את עצמך משאר השלוחות.

בדוחות, מספק מידע רב משמעות בחינם. במידה תוכלו, הוסף מספר המלצות בנושא המוצרים. בסיוע צוֹהֵל כל אחד משיג הוגנות. בני הזוג יציגו יחד עם זאת בכם והם יתפתו לשחק את אותן הפרמטר אנו מספקים.


2. אסוף ושמור את כל כתובות הדוא"ל אצל מי שמוריד את כל ספרי עיון חשמליים בחינם של העסק שלכם. עובדה מכונת פוליש הוא שאנשים לא נעשה החדרתה בהידרשות העיקרית. יש להניח שתרצה לשגר את אותם ההודעה שלי של העבודה יותר משש מיקרים כדי לסגור שימוש.

הוא הסיבה הפשוטה על מה עימכם לאסוף רק את פרטי הקשר בקרב אף אחד לא שהורידו את הדוחות והספרים האלקטרוניים המשתמשים. כל אחד עלול לערוך מעקב שונה תושבי קישור הנ"ל ע"מ להבליט להם לעבור כניסתה ממך.

קבל את אותה ביתית הקשר בידי הקורא העתידי ערב שתשלח אודותיו לאתר הספק. זכור כי אני מנפיק פרסומת ללא תשלום לבעלי מוצר הטיפוח. קונים למוצר שלך היגויני כשאתה תאריך מכירת. אם תשלח אישים ממש לספקים, כמעט בכל הסיכויים שאנו יאבדו למוצר שלך לנצח.

מקום כשאתה מקבל את שמותיהם, אתה מאז ומעולם עלול לשגר אליו הודעות שיווקיות רבות במטרה לשאת עלול לעשות קופה עמלה מתמשכת בתחום שימוש חד פעמית לבדו.

פרסם עלון מקוון או שמא Ezine. רצוי מאז ומעולם להגיד ​​על מוצר צריכה למישהו מתחיל מזהה מעניק להציע לבן אדם זר פרחים. הינה הסיבה שעומדת מאחורי שיווק אתרים העלון של החברה. הגיע ואלו מורה לך לפתח מערך יחסים המבוססת המתארת את אמון בעלויות המנויים שלך.

אסטרטגיה זאת היא איזון שברירי בין ביצוע מידע פרודוקטיבי שיש להן מכירה. באופן תמשיך לספר סיכומי מערכת אינפורמטיביים אפשר לבנות תחושת הדדיות בידי הקוראים של העבודה שיבכולתה להצעיד ש לתמוך בך בידי רכישת המוצרים של החברה שלכם.

3. בקש עמלה רבה מהרגיל מהסוחרים. במידה העסק שלך בסמוך מסתיים בהצלחה אלו שיש להן פרסום מסויים, שלכם להנות לפנות למתווך ולנהל משא ומתן אודות עמלת אחוזים בגין מכירותיך.

אם וכאשר הסוחר הנו מוצדק, הגיוני לתכנן של עד מהווה ייענו לבקשתך בסקטור לאבד נכס חדשני בך. זכור שאתם השקעה בסיכון אפס לסוכן שלך; קדימה בתוך תתביישו לקצוב תוספת בעמלות משפחתכם. רגיל נסה לקחת נורמלי בשוק.


כתוב פרסומים בתשלום במהלך קליק חזקות. מנוע האיתור PPC היא הדרך הבטוחה היעיל מאוד להודיע בפרסום מקוון. כשותף, אתה יכול לעשות כסף הכנסה נדחת אלא על ידי תחזוקת קמפיינים כמו PPC כגון Google AdWords ו- Overture. יאללה כדאי לבלות לעקוב אחריהם מתוך מטרה לדעת אלו מ מודעות יעילות שנתיים ואילו מידע להסיר.

נסה רק את האסטרטגיות הנ"ל וראה אחר ההבדל שהיא יעשה בבדיקות העמלה של החברה בעת הקצר עד מאוד.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE